Ücretsiz Online Davetiye

hizlidavetiye.com evlenecek tüm çiftlere 2021 sonuna kadar ücretsiz online davetiye oluşturma imkanı sağlıyor!

Türkiye'de ilk ve tek olarak sunduğumuz bu hizmeti tek tıkla oluşturup arkadaşlarınızla ve aile çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Birçok çiftin hizmetimize benzer e-davetiye, online davetiye, evlilik sitesi gibi ihtiyaçlarını farkettik. Günümüz teknoloji imkanlarıyla, bu bir ihtiyaçtan çok aslında bir zorunluluktu.

Düğün veya Nikahı unutan davetliler, yol tarifi istemek için düğün telaşında olan gelin veya damadı arayan insanlar, düğün salonunun adını unutanlar ve daha nicesi için online davetiye en hızlı çözüm olacak.

Online Davetiyemi nasıl oluşturabilirim?

Davetiye oluşturma formunu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda size özel bir sayfa otomatik olarak sistem tarafından oluşturulacak. 

Örnek sayfamız: https://e.hizlidavetiye.com/caroline-altug-evleniyor
Linkteki gibi Caroline & Altuğ Evleniyor adında oluşturulan sayfa düğün veya nikah gününüzden en geç 2 gün sonra sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. 

Özellikleri nelerdir?

 • Online Davetiye her şeyden önce pratiktir, hızlı çözüm sağlar.
 • Otomatik bir şekilde etkinlik oluşturur.
 • Telefonunuza etkinlik olarak kaydedilir ve düğün/nikah tarihinizden saatler öncesinde veya seçtiğiniz gün öncesinde hatırlatma gönderir. Bu tüm telefonlarda standart olarak oluşturulmaktadır.
 • Akılda kalacak şekilde bir link yapısı mevcuttur. Gelin ve Damat ismiyle -evleniyor takısı bir araya getirilerek okunabilirliği kolay link yapısı oluşturulmuştur.
 • Whatsapp gibi sohbet programlarında paylaşımı basittir, önizleme olarak gözükme özelliği vardır.
 • Kına geceniz için tarih, adres ve yol tarifi eklemeniz mümkündür.
 • Kolay düzenlenebilir

  Örnek Görünüm:
  Whatsapp Online Davetiye Görünümü

Kimler için ücretsiz?

Evlenecek çiftler basılı davetiyelerini hizlidavetiye.com üzerinden sipariş vermese bile, bu hizmet onlara bir jestimiz ve 2021 yılının sonuna kadar ücretsiz.

Online Davetiye ve etkinlik oluşturma herkes için ücretsiz!

Nasıl kullanabilirim?

Davetiyenizi oluşturduktan sonra sanal davetiye programımız sizi oluşturduğunuz linke otomatik olarak yönlendirir. Bu linki davetlilerinizle ister mesaj olarak isterseniz de whatsapp durum mesajı olarak paylaşabilirsiniz.

Davetiyeme fotoğraf ekleyebilir miyim?

Şu an için davetiyelere fotoğraf eklenememektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda fotoğraf ekleyebileceğiniz alanlar açılacaktır. 

Davetiyenizi oluşturduktan sonra ana ekranda kendi fotoğrafınızın olmasını istiyorsanız bu işlemi sizin yerinize biz yapacağız. 1970x821 boyutlarında, fotoğrafın ortalandığı bir imajı hazırlayıp bize göndermelisiniz.  

Online Davetiyenizi oluşturmak için TIKLAYINIZ!