Davetiye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Davetiyeleri yerinizde görme imkanı var mı?

- Evet, davetiyelerimizi adresimize gelerek canlı olarak görebilirsiniz.

Baskı süreci kaç gün sürer?

- Baskı süreci seçmiş olduğunuz davetiyenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Normal ofset baskılar 4 gün iş gününde teslim edilirken; Altın yaldızlı ve gümüş yaldızlı davetiye baskıları 7 iş gününü bulabilmektedir.

Kalite garantisi veriyor musunuz?

- Davetiyelerimizin tamamı 1.sınıf malzemeden imal edilmiştir. Fotoğraflarda gördüğünüz davetiyelerimiz birebir aynı ölçüde ve kalitede özenle hazırlanır ve size teslim edilir. Son dönemde çeşitli sitelerde çeşitli kampanyalarla 1000 adet davetiye 300 TL'ye satılmaktadır. Bunlar tamamen merdiven altı imal edilen, çok ince kağıtlara basılan ve özel zarfları bulunmayan davetiyelerdir. 

Biz ve diğerlerinin karşılaştırması için Niçin hizlidavetiye.com 'u tercih etmeliyim? yazımızı okuyabilirsiniz.

Davetiyeler üzerineki aksesuarlar dahil midir?

- Evet, davetiye üzerinde gördüğünüz; hasır ip, kurdela, zarf ve bunun gibi aksesuarlar davetiye fiyatına dahildir.

Kredi kartı niçin geçerli değil?

- Davetiye, kişiye özel bir sipariş olduğundan ve üzerinde çeşitli değişikliklerle fiyatının artıp azalma ihtimalleri olduğu için müşterilerimizden fazla fazla ücret talep edip kredi kartıyla çekim yapmıyoruz. Diyalogumuz genellikle Whatsapp ve E-posta ile gerçekleşiyor, ekstra baskı ücreti veya ekstra yaldızlı yazı için davetiye fiyatından ayrı bir fiyatlandırma olduğunu belirtiyoruz.

Yurtdışı siparişi alıyor musunuz?

- Şu an Yunanistan ve Bulgaristan'a davetiye sipariş alımımız açıktır. Taşıma yöntemi (Kargo, otobüs) müşterimiz tarafından belirlenir ve tarafımızdan teslim edilir. Taşıma ücreti müşterimize aittir.